Активності – Будуємо Україну разом

Активності

ЯКЩО не Я, то ХТО?

БУР табори

БУР табір — майданчик взаємодії громадськості для розвитку сільських та міських просторів: допомагаємо сім’ям відбудовувати житло, створюємо відкриті громадські простори у занедбаних місцях, а також маємо культурно-освітню програму для волонтерів та громади, де спільно вчимось, спілкуємось та ділимось досвідом.

Часові рамки:
Здебільшого тривалість одного табору — 2 тижні. Можливий формат 1- або 3-тижневого табору.

БУРчик

БУРчик — міні-версія класичного БУР табору, яка несе цінності взаємодопомоги та добросусідства в громади. Розвиваємо громадянську свідомість за допомогою короткострокових акцій: допомагаємо сім’ям у скруті, облаштовуємо громадські простори.

Часові рамки:
1-2 дні (наприклад під час вихідних), або ж по 1-2 дні щотижня впродовж місяця.

BUR • LAB

BUR•LAB – школа проєктного менеджменту для волонтерів БУРу, де ми навчаємо втілювати власні соціальні та бізнес проєкти. Школа дає максимум інформації та інструментів щодо проєктного менеджменту, фандрейзингу та PR.

Часові рамки:
10 днів

БУР осередок

БУР осередок – середовище волонтерів та прихильників БУРу, що розвиває громадянську свідомість за допомогою акцій взаємодопомоги БУРчик. Тут акумулюється БУР енергетика і є місце для генерування та втілення ідей. Кожен може потрапити сюди, поволонтеривши на БУРчику.

БУР схід

БУР схід — регіональний БУР офіс у Донецькій та Луганській областях, що розвиває громадянську свідомість за допомогою акцій взаємодопомоги БУРчик, проведення БУР таборів та інших освітніх заходів. Це перший крок до децентралізації БУРу по інших регіонах.

БУРмобіль

БУРмобіль — тур-мандрівка міськими просторами та фестивалями. Мобільна майстерня для перетворення сільського чи міського простору в комфортне місце відпочинку, зустрічей і генерування ідей. БУРмобіль складається з мікроавтобуса і причепу. Причіп переобладнано на майстерню з висувними полицями, стелажами для інструментів та генератором електроенергії – для автономного функціонування. Проєктували причіп-майстерню разом з науково-мистецькою платформою.

Підручник волонтера БУР

Догори