БудуємоУкраїнуРазом logotype

Стати БУР-Другом

БУР-друзі проекту

Ми розуміємо, що перебудова України, яку ми розпочали у 2014 – завдання на десятиліття. Щоб закінчити цей довготривалий процес змін, ми мусимо відчувати, що успішна Україна потрібна не лише іноземним донорам, а й нам – простим українцям. Тому ми будуємо. А вам пропонуємо долучитися до соціально-економічного експерименту і перевести дружбу з БУР у ще незвичний для України формат.

 

Шукаємо відповідальних людей, які готові інвестувати в БУР хоча б 25 гривень щомісяця і таким чином брати відповідальність за нашу спільну справу, щоб будувати Україну разом з нами!

Сьогодні, Україна є полем битви між радянським менталітетом “влада подбає за мене” і демократичним способом мислення, яке побудоване на проактивності та принципі – “майбутнє залежить від моєї участі”. Воюючи, як з зовнішніми, так і з внутрішніми ворогами, ми одночасно намагаємося побудувати незалежну країну. Враховуючи всі негативні та позитивні елементи процесів державного будівництва наших сусідів, ми намагаємося виробити унікальний підхід, який зробить демократію реальною, а демократичні цінності – щоденною практикою українців. Демократія сама собою не підтримується, а вимагає повсякденної напруженої роботи та громадянської участі. І це саме те, що ми намагаємось розвивати в українцях, залучаючи їх до наших волонтерських освітніх таборів.

В наступні 5 років плануємо зорганізувати близько 75 двотижневих таборів по всій Україні, залучити до діяльності близько 10.000 волонтерів та відбудувати близько 1000 будинків для українців в потребі. На основі наших спільнот волонтерів створюватимемо активні осередки молоді по всіх регіонах України і супроводжуватимемо їх в діяльності. Навчаючи їх починати власні справи, громадські та освітні проекти, займатися антикорупційними справами, та бути чесними державотворцями, ми у свій спосіб долучимося до виховання покоління, яке стане лідерами в політиці, бізнесі та культурному житті країни.

Ми віримо, що через 5 років зможемо мати суттєвий вплив на формування громад у 75 містечках в Україні. Попри те, щороку влаштовуватимемо зустрічі для усіх волонтерів, щоб вони могли тримати між собою контакт і координувати діяльність. Таким чином, ми творимо мережу небайдужих людей по всій Україні, які зможуть впливати на владу, або ставати владою на місцях.

Ми не сумніваємося, що у нас вийде. Єдине, що тримає та не дозволяє розвиватися і рухатися вперед – фінансова залежність від великих донорів. Їхні географічні та тематичні пріоритети не завжди співпадають з нашими.

І ми віримо, що проекти, які змінюють Україну повинні фінансуватися українцями. Відповідно, ми розробили концепцію партнерства, яку назвали БУР Друг. Цього року, ми хочемо знайти 1000 людей в Україні і світі, які готові інвестувати в нашу справу хоча б 25 грн в місяць. Для когось це філіжанка кави, а для нас – впевненість. Впевненість моральна, адже є люди, які в нас вірять. А також, впевненість фінансова. Ми зможемо робити те, що вважаємо за потрібне і там, де знаємо, що це потрібно. Станом на сьогодні, ми вже знайшли 30 таких людей в Україні та 30 інших країнах світу.

Якщо ти людина, яка готова інвестувати в проект, який, можливо, вже не дасть негайного результату, але закладе фундамент для змін у довгостроковій перспективі, долучайся до команди і Будуй Україну Разом з нами!

Підтримати проект

Кожен внесок – важливий і надзвичайно цінний для нас!

Дякуємо!

Немає коментарів

Залишити коментар