БудуємоУкраїнуРазом logotype
 

Інформація для волонтера БУР

БудуємоУкраїнуРазом / Інформація для волонтера БУР

Міста-учасники БУР

23
Sep 2018
city Olexandria Kirovograd region

БУР в Олександрії

09
Sep 2018
village Yevsug, Lugansk region

БУР в с. Євсуг

19
Aug 2018
city Novopskov Lugansk region

БУР у Новопскові

05
Aug 2018
city Merefa Kharkiv region

БУР у Мерефі

15
Jul 2018
village Berezhnytsia, Ivano-Frankivsk region

БУР у с. Бережниця

17
Jun 2018
city Malyn Zhytomyr region

БУР у Малині

27
May 2018
city Bar Vinnytsia region

БУР у Барі

29
Apr 2018
city Zalishchyky Ternopil region

БУР у Заліщиках

29
Apr 2018
city Smyha Rivne region

БУР у Смизі

Корисно почитати

Ідея нашого проекту полягає в тому, щоб згуртувати проактивну українську молодь, створити спільноту однодумців, які, керуючись знаннями та запалом, які вони отримали на таборі, будуть продовжувати змінювати Україну на краще вже в себе вдома.

На БУРтаборах, ми пропонуємо нашим волонтерам ідеальну комбінацію, що включає активний відпочинок, роботу на об’єктах, розваги в колі однодумців та невпинний саморозвиток. Зранку, ми разом ремонтуємо помешкання для потребуючої сім’ї або створюємо громадський простір чи мурал в місті. Після роботи на нас очікує цікава культурно-освітня програма.

Щоб стати волонтером, уважно дочитай до кінця, та заповни анкету

Ми повідомимо тобі чи ти став волонтером за кілька тижнів до табору, на який ти будеш їхати. До того часу, стеж за нами на Facebook.

Наші табори приймають всіх людей, старших 16 років. Якщо тобі нема 18, доведеться приїхати з письмовою згодою на твою участь у таборі від когось з батьків.

На таборах заборонено вживати алкогольні напої, ми хочемо розважатися і розвиватися свідомо і закликаємо до того вас!

Ми оплачуємо проїзд, проживання та харчування для кожного з наших волонтерів. Проте, кожен з них має сплатити внесок у сумі 200 грн, який йтиме на докупівлю будівельних матеріалів.

Що на тебе чекає

Як проходять дні волонтера?

Разом ми живемо 7 днів. Починаємо завжди в неділю: волонтери зустрічаються, знайомляться та мають першу спільну ватру. Закінчуємо також в неділю, за тиждень, коли всі шукають загублені речі, свої квитки додому та активно додають одне одного на фейсбуці.

Понеділок – ознайомчий день, адже ми вчимося користуватись інструментами, розподіляємось між об’єктами будівництва та йдемо працювати. В другій половині дня ми, зазвичай, знайомимось з містом.

Вівторок – починаємо зі сніданку, який готують чергові волонтери, робимо традиційну ранкову руханку і роз’їжджаємось на об’єкти. Вже там обідаємо з сім’ями, а коли закінчуємо роботу, вирушаємо на культурно-освітню частину дня – майстер-класи, лекції чи перегляд фільмів.

Середа – середина тижня. Ранок, як завжди, смачний і активний -руханка, сніданок, до роботи! А після обіду відправляємось в подорож, бо середа в нас мандрівна!

Четвер – будемо не тільки працювати, але й вчитись і надихатись до нових звершень. Це день БУРtalks – ми слухаємо лекції від крутих спікерів і переймаємо від них досвід, щоб стати кращими!

П’ятниця – рухаємось, снідаємо, працюємо і… досліджуємо, які громадські рухи та організації працюють у місті.

Субота – останній робочий день. А в другій половині дня будемо фестивалити – зробимо пікнік у новоствореному громадському просторі, танцюватимемо і веселитимеось на вечірках.